Planowanie wesela – DJ, wodzirej czy konsultant ślubny?

adwokat bydgoszcz dobry prawnik kancelaria adwokacka długi
Adwokat radzi – nie spłacaj przedawnionych długów
2 maja, 2017
Kruszywa Warszawa – Kruszywa drogowe i budowlane – Tłuczeń Warszawa
Kruszywa drogowe i budowlane
20 maja, 2017

Planowanie wesela – DJ, wodzirej czy konsultant ślubny?

dj na wesele dj na wesele warszawa oprawa muzyczna imprez

dj na wesele dj na wesele warszawa oprawa muzyczna imprez

Jak zrobić wesele samodzielnie?

Już wkrótce ten wyjątkowy dzień, zaś Ty po prostu nie wiesz w jaki sposób to wszystko zorganizować? Zwykle przed dwójką osób, które zamierzają zawrzeć związek małżeński, pojawiają się dwie perspektywy: albo z własnej inicjatywy zrobią cały ślub oraz przyjęcie weselne, albo zlecą wykonanie niniejszego zadania profesjonalistom – zatem organizatorom ślubów. W pierwszym przypadku konieczny jest dobry dystans do całej sprawy, dylematów i pozostałych niedogodności, które będą tworzyły się znienacka. Musisz wówczas kierować się podług odwiecznej idei „zrób dzisiaj to, co masz zrobić jutro”. Im prędzej zaczniesz obmyślanie wszelkich detali, jakie mają wystąpić w trakcie ceremonii ślubu i imprezie weselnej, tym mniej w efekcie będziesz się denerwować. Najbardziej tym, iż w trakcie naprawdę coś wyjdzie źle – przygotowany przez babcię szeroki tort wypadnie na podłogę, zagubią się się obrączki bądź jakiś z przybyłych gości zupełnie nie będzie miał gdzie odpoczywać. Ażeby zdążyć ze wszystkim na czas, musisz natychmiast rozważyć co najmniej kilka kwestii. Dobry będzie program przygotowań, gdyż wówczas w każdej chwili będziesz posiadać sposobność do niego zajrzeć i skontrolować, czy wybrane kroki zostały już przeprowadzone.

Gdy jesteś niezdecydowany, jaką ofertę wybrać, np. który DJ na wesele będzie najlepszy, wówczas wykonaj tak dużo telefonów, ile będzie trzeba. W ogóle nie obawiaj się zwracać z pytaniami, słać wiadomości e-mail oraz wypełniać formularzy zgłoszeniowych. Jedynie wtedy ktoś może dopasować ofertę do Twoich wymagań. Niech nie spełni Twoich oczekiwań od razu pierwsza oferta, dlatego, że w przyszłości może okazać się, że inny artysta ma coś o wiele fajniejszego do zaprezentowania. Jeśli masz na uwadze DJ-a przyrównaj z sobą określone propozycje i nie frustruj się tym, że czasami może bynajmniej nie być w nich tego, czego naprawdę chcesz. Nierzadko kapele muzyczne, DJ-e, wodzireje i inni grajkowie potrafią spełnić Twoje życzenia i kierować się radami, które dostaną, przykładowo jeśli chodzi o kompozycję na potrzeby pierwszego tańca. Możesz też porozmawiać z przyjaciółmi, którzy przedtem sami urządzali ową imprezę. Może oni będą posiadali namiary na kompetentnego DJ-a.

Musisz dodatkowo opracować niesamowicie szczegółowy terminarz ślubu i uczty weselnej w taki sposób, ażeby żadnego szczegółu nie pominąć. Możesz to skonstruować w prostym kalendarzu bądź przy użyciu tablicy zawieszonej na ścianie, na której będą napisane wszystkie ważne sprawy. W trakcie zaślubin oraz przyjęcia możesz podpytać świadków, aby rzetelnie obserwowali, żeby wszystkie atrakcje przebiegały zgodnie z grafikiem. Jeśli zapadła decyzja, ażeby wynająć DJ-a, który jednocześnie posiada kompetencje wodzireja, to możesz także jemu wytyczyć ponadplanowe zadania.

Organizacja wesela z pomocą

Jeżeli w ogóle nie możesz zrobić ślubu oraz wesela bez pomocy, jest to przede wszystkim dla Ciebie za trudne wyzwanie, wówczas możesz poprosić o pomoc eksperta ślubnego (jaki będzie sterował technicznymi kwestiami) oraz konferansjera z doświadczeniem. Doradca ślubny zorganizuje salę weselną, wybierze jadłospis, wybierze kwiaty do Kościoła oraz multum innych „detali”. DJ na wesele będzie miał pieczę nad oprawą muzyczną oraz atrakcjami dla przybyłych gości. Również on będzie wydzielał czas konkretnych wydarzeń,

prosił gości do zabawy, miał korzystny wpływ na nastrojowość oraz ilość ciężkiego dymu w czasie pierwszego tańca. Celem konsultanta ślubnego jest zwyczajnie odciążenie Państwa młodych w czasie przygotowań do ceremonii ślubnej, a DJ znajduje się oraz wykonuje swoje obowiązki już na imprezie weselnej (mianowicie w miejscu, w którym specjalisty od ślubów już nie ma).

Tak może wyglądać Twoje wesele

DJ najprawdopodobniej wcale nie jest potrzebny w Kościele wtedy, kiedy odsłuchiwany jest Marsz Mendelssohna. Bez takiej osoby jednak żadne przyjęcie nie będzie miało tak świetnej atmosfery, dobrej dozy dowcipu i rozrywek, na jakie wyczekują osoby zaproszone. Zanim określisz fajny repertuar na własne wesele, odpowiedz sobie na takie oto pytanie:chcesz spełnić swoje oczekiwania czy przybyłych gości? Nieprawidłowo wyselekcjonowana muzyka jest w stanie sprawnie zniszczyć każde wesele. Przybyli goście w takiej sytuacji najzwyczajniej w świecie trwają przy pachnących potrawach, podjadają to, co jest na nim postawione oraz dyskutują ze sobą. Większość piosenek powinna być z pewnością taka, jaka Tobie się spodoba. Dobrze jest jednak umieścić parę przyśpiewek, w trakcie których są w stanie świętować najmłodsi oraz najstarsi reprezentanci rodów.

Taniec Młodej Pary jest na imprezie weselnej bardzo istotny, dlatego zatwierdź z DJ-em, który kawałek ma się pojawić i w jakim nastroju. Aktualnie bardzo poszukiwany stał się ciężki dym, przy użyciu którego tańczący prezentują się jakby tańczyli w obłokach. Obsługę przedstawionego sprzętu lepiej zostawić ekspertom, gdyż oni bez wątpienia wiedzą, w jakim czasie urządzenie ma rozpocząć produkcję „obłoków” i jakiego typu wkład musi koniecznie się wewnątrz znaleźć. Może to zorganizować oczywiście profesjonalny DJ na weselu, który posiada zaprezentowany sprzęt i potrafi go zastosować.

Jeżeli pociąga Cię problematyka weselna, a konkretniej scenografia muzyczna, jaka musi obowiązkowo się na nim znaleźć, wejdź w odnośnik z boku – DJ na wesele Łódź

Komentarze są wyłączone.