Zaplecze SEO

Jeśli szukasz najefektywniejszej techniki marketingowej, zaplecze SEO to doskonałe rozwiązanie dla Ciebie. Jest to zestaw użytecznych, indywidualnych i niesamowicie pożytecznych stron zapleczowych, czyli stron internetowych reklamujących Twoją działalność i zwiększających pozycję Twojej witryny w Google za jednym razem. Zaplecze SEO to metoda reklamowa, która po pierwsze pozytywnie wpłynie na wizerunek Twojej firmy, a po drugie zwiększy jej świadomość w Sieci. Najzwyczajniej w świecie wyższa rozpoznawalność marki, owocne dochody i więcej Klientów. Jedna propozycja, a tyle możliwości.

Agencja Topranking proponuje profesjonalne zaplecze pozycjonerskie dla kontrahentów reprezentujących przeróżne branże handlu. Blogi tematyczne, fora dyskusyjne, strony poradnikowe, czy strony ofertowe – Twoje strony zapleczowe mogą przyjmować dowolną formę. My wybieramy indywidualne rozwiązania, oryginalne treści i wysoką skuteczność zaplecza SEO. W końcu jesteśmy świadomi, tego, że zestaw kilku stron zapleczowych mocno pracuje na rzecz Twojej pozycjonowanej strony.

Zaplecze SEO tworzone przez Topranking to:

  • Przeróżne kompozycje stron pozycjonerskich
  • Odmienna adresacja IP każdej strony branżowej
  • Wysoka skuteczność linków zewnętrznych
  • Perspektywa zarabiania na stronach zapleczowych (licytacja linków seo, programy partnerskie, oraz umieszczanie reklam adsense i adtitle)
  • Spersonalizowany design
  • Specjalistyczne artykuły SEO z dużą ilością fraz kluczowych

Przejdźmy jednak do rzeczywistych przykładów. Opiszemy Tobie historię Ci o konkretnym zapleczu SEO, które przygotowaliśmy dla jednego z naszych Klientów – firmy zajmującej się handlem akcesoriami samochodowymi. Zademonstrujemy Ci jak budujemy zaplecze SEO i jakie są skutki wykonania stron zapleczowych.

Dla naszego Klienta wykupiliśmy 3 witryny i przyłączyliśmy je do określonego hostingu. hostingu. Każdy z adresów www stron posiadał słowa kluczowe zgodne z branżą, w której Klient się specjalizuje. Strony zapleczowe posiadały odmienną adresację IP, co jest szczególnie ważne przy linkowaniu.

Kolejnym zadaniem było opracowanie wyglądu każdej strony zapleczowej. Strony zapleczowe zostały zaprojektowane na platformie Wordpress, a następnie na każdej dodaliśmy wyjątkowe treści z odpowiednią liczbą fraz kluczowych. Dwie strony zapleczowe zostały opracowane w kompozycji poradnika, a jedna opisywała dane produkty, które firma naszego Klienta oferuje w sprzedaży.

Później zoptymalizowaliśmy każdą z stron i zapoczątkowaliśmy proces linkowania. Dla każdej strony zapleczowej założyliśmy także indywidualny profil na stronach społecznościowych, gdzie raz na tydzień wstawiamy aktualne wzmianki o nowościach w branży motoryzacyjnej.

Zaplecze SEO po około 3 miesiącach zaczęło wytwarzać ruch. Zainteresowani klienci zaczęli korzystać z produktów firmy naszego Klienta, co było podstawowym celem kompletnego procesu budowania zaplecza SEO. Jednocześnie pozycja strony głównej naszego Klienta podskoczyła, dochodząc finalnie do pierwszej 10 naturalnych wyników wyszukiwania dla lokalizacji Toruń.

Owszem! Zaplecze SEO może istotnie wpłynąć na popularność Twojej firmy. I przyznajemy rację, strony zapleczowe mogą stanowić dodatkowe źródło dochodu. Skorzystaj z naszej rzetelnie przygotowanej oferty i zacznij rozpowszechniać swoją firmę w Internecie.