Katalogowanie stron internetowych

Katalogowanie stron to łatwy i efektywny sposób na zdobycie Google. Najtańszy pakiet katalogowania kosztuje jedyne 100 zł. A skuteczność? Wzrost rangi strony nawet o kilkanaście miejsc w bezpłatnych wynikach wyszukiwania w Google.

Nasza firma zespala wygodne rozwiązania z standardowymi technikami pozycjonowania. Dajemy Tobie okazję do wprowadzenia linku kierującego do strony Twojego przedsiębiorstwa do prawie 100 moderowanych katalogów internetowych. Sprzedajemy odpowiednie dla wymagań wyszukiwarek artykuły SEO z opracowaną przez ekspertów bogatą ilością słów kluczowych. To jedyna rzeczą, jaką musisz zrobić, aby zdobyć popularność w internecie. To doskonała opcja marketingu internetowego. To usługa SEO inna niż wszystkie.

Katalogowanie z Topranking to:

  • Rodzina 100 skutecznych katalogów internetowych
  • Niepowtarzalne artykuły SEO
  • Wiele pakietów katalogowania do wyboru w przeróżnych cenach
  • Pewność wzrostu pozycji strony w Google
  • Bezpieczeństwo dla Twojej strony

Case study

Nie planujemy zabierać Ci czasu opowieściami o tym jaka wspaniała jest nasza usługa katalogowania. Zamiast tego skupimy się na opisaniu Tobie przykładu jednego z naszych Klientów. Sam\a zobaczysz, że nie można nie skorzystać z usługi katalogowania stron w formie, jaką opracowaliśmy tylko dla takich Konsumentów jak Ty.

Pani Alicja jest właścicielką marki oferującej produkty do włosów w Toruniu. Swoje produkty sprzedaje w małym salonie, oraz przez sklep online. Ma stosunkowo silną konkurencję. Wbrew temu, po opublikowaniu w naszej grupie katalogów stron 40 tekstów reklamowych z linkiem kierującym do sklepu www, strona internetowa Pani Alicji wzrosła z 25 miejsca na 15. Potem po gruntownej optymalizacji strony www sklepu i dodaniu dodatkowych 20 artykułów SEO, strona internetowa podskoczyła o kolejne kilka miejsc, docierając do pierwszej dziesiątki naturalnych wyników wyszukiwania w Google. Wynik katalogowania dość miły. Tym bardziej, że obecnie Pani Alicja dociera z swoimi produktami do większej liczby Klientów, a dochody z sprzedaży nieustannie wzrastają.

Taki jest efekt końcowy katalogowania stron. Niektóre mechanizmy wymagają jednak jeszcze dokładniejszego omówienia. Dla przykładu to dlaczego kładziemy taki nacisk na katalogowanie przy pomocy tekstów reklamowych. Naszym zdaniem teksty SEO są najkorzystniejsze z tego względu, że koncentrują dwa zasadnicze czynniki pozycjonowania – ogromną ilość fraz kluczowych i dobrej jakości link zewnętrzny. Każdy artykuł SEO jest unikatowy. Nie kopiujemy treści, bowiem może to spowodować cofnięcie się pozycji strony, a nie jej wzrost. Każdy artykuł SEO to pięć tysięcy znaków. Policz ile różnych wyrażeń kluczowych wyrażających wymagania użytkowników Google może zostać dodanych w takim wpisie. Każdy tekst SEO to również indywidualny, wartościowy link zewnętrzny. A im wyższa liczba takich odsyłaczy, tym wyższa ranga Twojej strony w Google.

Jak widzisz katalogowanie stron to dość łatwa strategia marketingowa. A przy tym wcale nie taka droga, jak wydawałoby się. Nie zwlekaj! Przetestuj nasze katalogi internetowe i zostań z nami na dłużej. Twoja strona www, podobnie jak Pani Alicji, może trafić na pierwszą stronę organicznych wyników wyszukiwania w Google.