Jak mieć piękny, płaski i umięśniony brzuch? Odchudzanie dla każdego

kancelaria notarialna z Torunia profesjonalny notariusz umowy notariusz sporządzanie dokumentów
Z czym warto iść do notariusza?
6 kwietnia, 2017
Adwokat Kancelaria Adwokacka Toruń Alimenty
Kto może żądać alimentów? Porady adwokata
8 kwietnia, 2017

Jak mieć piękny, płaski i umięśniony brzuch? Odchudzanie dla każdego

Skuteczne odchudzanie toruń sposoby na płaski brzuch zabiegi wyszczuplające

Skuteczne odchudzanie toruń sposoby na płaski brzuch zabiegi wyszczuplające

Jak pozbyć się tłuszczyku z brzucha?

Idealnie płaski brzuch jest marzeniem sporej liczby osób – zarówno kobiet, jak i panów. Cudownie by było w przypadku, gdyby był pięknie umięśniony oraz cokolwiek twardy (z tzw. „sześciopakiem”). Brzuch jest tą częścią ciała, która najbardziej nas obchodzi podczas treningu oraz przy obieraniu rozlicznych diet. Osoby, które bardzo dużo biegają, są w stanie chwalić się kolegom i koleżankom pięknym, szczupłym brzuszkiem oraz zuchwale idą po plaży lub wyprężają się na fotelach nad jeziorem. Nie ma się czemu dziwić, ponieważ brzuch jest tą strefą ciała, która interesuje płeć przeciwną. Mamy szansę też spostrzec takie osoby, którym nie zależy na przesadnym negliżu i wcale nie ukazują tak ochoczo płaskiego brzuszka. Nad sylwetką powinniśmy pracować – nie możemy się okłamywać.

Jeśli myślimy, że będziemy leżeć po pracy na sofie zamiast iść na basen czy ćwiczyć z trenerem, wówczas z pewnością nie urzeczywistnimy tego pragnienia. Zamiast zachwycającego bikini albo slipów, nie będziemy mieli wyboru i będziemy musieli wciskać się w całościowe kostiumy, tankini ze spódniczką albo bokserki i koszulkę. Każdy powtarza: zrób coś z tym, dobre rezultaty da prawidłowa dieta i aktywność fizyczna. Jednak czy rzeczywiście? Czy jest to faktycznie takie banalne, jak mawiają osoby z naszego otoczenia? Czy odpowiednia jest dieta bogata w warzywa oraz owoce, dużą ilość ruchu i co ważne – brzuszków, żeby można było chwalić się wszystkim naokoło fantastycznym brzuchem? Otóż niekoniecznie. Odchudzanie ogólnie rzecz ujmując nie opiera się tylko na wymienionych błahych rzeczach, lecz jednocześnie na genetyce, a mianowicie podatnościach biologicznych.

Czy odchudzanie brzucha polega tylko i wyłącznie na wykonywaniu brzuszków?

Nie można pozbyć się tkanki tłuszczowej jedynie w pewnym obszarze, obowiązkowy jest kompletny trening całego ciała. Tłuszczyk odkładany przez nasz organizm spala się proporcjonalnie, inaczej mówiąc – w każdej części ciała współmiernie do ilości komórek lipidowych. Odchudzanie występuje wszechstronnie, tyczy się wszystkich części ciała, zaś reklamy, które oferują idealne ciało w kilkanaście minut, najzwyczajniej w świecie okłamują. Ważną funkcję pełni tutaj genetyka, gdyż wybrane osoby posiadają poważniejsze skłonności do gromadzenia tkanki tłuszczowej wyłącznie dlatego, że ich rodzice, dziadkowie oraz różne inne osoby z rodziny, też miały z tym niemały kłopot. W czasie robienia jedynie pojedynczych brzuszków z pewnością absolutnie nie usuniemy nieestetycznych fałdek, bowiem w owym momencie będziemy przetwarzać zbyt małą ilość energii. Ćwiczenia na brzuch wzmacniają mięśnie w dręczącej nas okolicy i po jakimś czasie czasami może się okazać, że mamy tam o wiele więcej centymetrów niż zakładaliśmy. Muskuły są coraz silniejsze (wykształci się nam dobre podparcie), lecz tłuszcz przetrwa.

Nowoczesne sposoby na płaski brzuch

Oprócz ustabilizowanej diety oraz wysiłku całościowego (zatem treningów tyczących się wszystkich części ciała, a nie jedynie określonej partii), możemy zaczerpnąć z specjalnego odchudzania w salonach rzeźbienia sylwetki. Krótko mówiąc nie chodzi tutaj jednakże o to, aby całymi dniami uczęszczać na masaże jakimiś wyszukanymi urządzeniami…i wybaczyć sobie wspomniane czynności wypunktowane wcześniej. Wszystko musi obowiązkowo być ze sobą powiązane – zdrowa dieta, fitness i zabiegi kosmetyczne, jakie wygładzą naskórek, ograniczą cellulit, poprawią fałdki w partiach, na które dieta i ćwiczenia nie są w stanie nic zaradzić.

Ostatnimi czasy takim ciekawym sposobem na odchudzanie jest między innymi liposukcja bez skalpela z wykorzystaniem nowoczesnego urządzenia Med 2 Contour Medical. Za jego sprawą mamy możliwość sprawnie zredukować tkankę lipidową z decydujących miejsc, m in. na udach. Chodzi tu nie tylko o oszałamiające odchudzenie po pierwszym zabiegu, ale pozbycie się miejscowej tkanki lipidowej. Specjalna głowica wciąga w podobnych odstępach fragmenty skóry, zaś ultradźwięki bombardują komórki lipidowe. Są one w następnej kolejności wydalane z naszego ciała przez limfę, a później – poprzez wątrobę. Możemy też skorzystać z Maximusa TriLipo, który polepsza wygląd zewnętrzny skóry, jej sprężystość, wyszczupla figurę, zwalcza cellulit i minimalizuje miejscową tkankę tłuszczową. W odróżnieniu od pierwszego, Maximus ma wpływ bynajmniej nie tylko na miejscowe otłuszczenia, ale także na mięśnie. A konkretnie: regeneruje skórę właściwą, tkankę pod skórą i bicepsy, aby ekspresowo i efektywnie wyrzeźbić ciało. Oporny tłuszczyk przybiera formę płynną, bo działają na niego fale radiowe. A ta okoliczność powoduje, że nasza bariera ochronna oraz muskuły są intensywnie rozgrzane. Owym urządzeniem mamy możliwość też zmniejszać widoczność zmarszczek wokoło oczu oraz ust, jak również kształtować owal twarzy. Sporo osób stawia poza tym na sesje z zastosowaniem endermologii, m.in. na masaż próżniowy. To prawdopodobnie najpopularniejsza alternatywa, gdyż musimy włożyć specjalistyczny strój, a kosmetolog realizuje zabieg zasysającą głowicą, która „jeździ się” po tymże ubiorze.

Jeśli zaciekawił Cię niniejszy materiał, szukasz atrakcyjnego sposobu na pozbycie się nadmiernej tkanki tłuszczowej bynajmniej nie tylko w okolicy brzucha to kliknij w odnośnik tutaj – Odchudzanie Toruń – a może znajdziesz właśnie to czego szukasz.

Komentarze są wyłączone.