Nowoczesne telebimy na imprezy masowe

kancelaria adwokacka prawnik toruń prawo spadkowe
Spadek podlegający opodatkowaniu – prawnik radzi
17 kwietnia, 2017
filmy promocyjne z drona filmowanie dronem filmy reklamowe z drona toruń
Filmowanie i fotografowanie dronem
20 kwietnia, 2017

Nowoczesne telebimy na imprezy masowe

wynajem telebimów cena telebim wynajem telebim

wynajem telebimów cena telebim wynajem telebim

Aby spełnić oczekiwania uczestników, trzeba koniecznie wynająć telebim

Dziś każda poważniejsza impreza musi obowiązkowo posiadać optymalną oprawę wizyjną i akustyczną. Lokalizacje, w jakich najważniejsze są: obraz, dźwięk i oświetlenie, niewątpliwie trzeba zainstalować praktyczne – oraz absolutnie wysokiej jakości – urządzenia transmisyjne. Specjalność rozrywkowa jest specjalnością niezmiernie wymagającą, gdyż każdy indywidualny spektakl czy wydarzenie sportowe musi spełnić oczekiwania większości bawiących się osób. Każdorazowo liczą oni na genialne wydarzenie bez uciążliwych zakłóceń.

Telebimy to dzisiaj wysoce nowoczesne i bezawaryjne urządzenia, przy użyciu których można podczas imprezy publicznej przedstawiać różne materiały, np. treści promocyjne mecenasów. Tego pokroju ekrany ledowe wykorzystuje się jako oprawę wydarzeń targowych, na pokazach mody, naradach oraz koncertach. Niezwykle często można je wypatrzyć w supermarketach, muzeach oraz salach sportowych. Mogą sprawować funkcję nadrzędną (właśnie jak na występach zespołów muzycznych) albo jako swoisty kontekst (np. w wypadku meczy koszykówki). Odmiennym wybiegiem na spożytkowanie telebimów ledowych jest rozlokowanie ich w przestrzeni wielkomiejskiej na potrzeby wyświetlania materiałów promocyjnych bądź codziennych wiadomości, np. warunków pogodowych.

Musimy tutaj zaznaczyć, iż bynajmniej nie trzeba wkładać osobistych środków pieniężnych w tak drogi „instrument reklamowy”. Od jakiegoś czasu nawet spore korporacje korzystają z wynajmu telebimów, bo – często w pakiecie – otrzymują ekipę techniczną, przykładowo do zainstalowania sprzętu przed koncertem bądź jego schowanie i przetransportowanie wkrótce po nim. Dzięki ruchomej konstrukcji ekrany można w bezproblemowy sposób przemieścić w takie miejsca, w jakich są akurat potrzebne. Część przedsiębiorstw, jakie profesjonalnie zajmują się umieszczaniem ekranów LED, potrafią zrealizować tę pracę w nieomal godzinę. Można też swobodnie ustawić kąt nachylenia telebimu, jak również kręcić nim dokoła własnej podstawy.

Imprezy, na których nie może zabraknąć telebimu

Telebim do wynajęcia – gdyż tak wielokrotnie w sieci opisuje się telebimy, które wydzierżawiają różnorakie przedsiębiorstwa – perfekcyjnie będą zdawać egzamin na zebraniach. Częstokroć treść nie może trafić do wszystkich zebranych (trudne jest zebranie ich w jednym obszarze), natomiast wyświetlacze efektywnie redukują niniejszy problem. Dodatkowo wszyscy widzowie mogą aktywnie brać udział w rozmowie, czyli na żywo prosić o wyjaśnienia.

Spektakle i uroczystości „na zielonej trawce”, przykładowo gale, to kolejne wydarzenia, na jakich muszą koniecznie być zainstalowane wyświetlacze ledowe. Transmisja powinien „dolecieć” do tysięcy gości oraz wcale nie musi być skoncentrowany w głównym obszarze. Wielekroć oprócz jednego eksponowanego telebimu zakłada się kilka kolejnych w rozlicznych rejonach miasta, które gromadzą dodatkowych zainteresowanych. Nieraz owym wydarzeniem będzie nocny kabaret, zaś od czasu do czasu pokaz sławnego zespołu. W pierwszym przypadku faktycznie powinny starczyć dwa rozstawione po bokach telebimy, na których będą skupiać się uczestnicy z najdalszych stref miasta. W wypadku dużych koncertów konieczna jest specjalistyczna sceneria, która polega na przymocowaniu najdoskonalszej jakości sprzętu odpowiadającego za doskonały dźwięk, podświetlenia, efektów teatralnych (np. skoncentrowanych świateł laserów).

Gdzie jeszcze można wykorzystać telebimy?

Telebimy są doskonałym pomysłem nie tylko na spore zabawy, które koncentrują setki czy tysiące ludzi. Widzi się je każdego dnia, m. in. w kafeteriach bądź w miejskich ogródkach letnich. Osoby, które z któregoś powodu w ogóle nie mają sposobności znaleźć się w nowym miasteczku na interesującym zdarzeniu sportowym, mogą bez problemu „rozłożyć się” w tzw. „strefie kibica” oraz spozierać na relację z turnieju ukochanej drużyny. Odbiorcy mogą wówczas liczyć na najdoskonalszą rozdzielczość emitowanego obrazu oraz wspaniałe emocje. Zazwyczaj firmy, które dzierżawią powyższe telebimy, oferują ponadto zadaszoną scenkę, ławostoły, posiłki dla uczestników i sporo dodatkowych atrakcji.

Jaka jest cena wynajęcia telebimu?

W przypadku kiedy pragniemy zakupić telebim, wówczas opłata będzie chwiać się w granicach od 12 tys. do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Wysokiej klasy, ogromne telebimy będą miały wartość od około 47.000 zł w górę. Z pewnością bardziej kalkuluje się wydzierżawić telebim (szczególnie, jeżeli widowisko będzie posiadało charakter niepowtarzalny). Od razu po wprowadzeniu w Google, np. sformułowania „telebim wynajem”, można zobaczyć, że opłaty wynajmu telebimu sportowego zaczynają się już od 100 zł za dobę. Wszystko w praktyce jest uzależnione od określonej propozycji (oraz liczebności wypożyczonych telebimów ledowych), jak również rozmiaru działań określonej firmy.

Jeżeli zaciekawił Cię ten tekst oraz pragniesz dowiedzieć się dużo więcej o oprawie dźwiękowej i wizualnej na najprzeróżniejsze zdarzenia, kliknij w ten odnośnik – Telebimy – a być może odkryjesz to, czego teraz wyszukujesz.

Komentarze są wyłączone.