Jaki ekran LED wybrać? Wielkość, jasność i jakość

księgowość toruń biuro rachunkowe usługi prowadzenia księgowości
Czy praca w księgowości się opłaca?
15 kwietnia, 2017
kancelaria adwokacka prawnik toruń prawo spadkowe
Spadek podlegający opodatkowaniu – prawnik radzi
17 kwietnia, 2017

Jaki ekran LED wybrać? Wielkość, jasność i jakość

Wynajem ekranów LED wynajem telebimów obsługa techniczna imprez

Wynajem ekranów LED wynajem telebimów obsługa techniczna imprez

Duże wyświetlacze ledowe od dłuższego czasu są stałym punktem mieszczańskiej anatomii. Punkty, w których są wzniesione, nabierają całkowicie innego charakteru. Są częściej zwiedzane, zaś treści reklamowe dużo szybciej są zapamiętywane przez przypuszczalnych Nabywców. Technika LED z całą pewnością ma sporo plusów, jednakże nie należy do najtańszych. Czynniki klimatyczne nie działają w żaden sposób na dostrzegalność telebimu, ani na możliwość pokazywania przez niego poszczególnych obrazów. Poniektóre są istotnie jasne, że można się im przyglądać z odległości kilkunastu metrów. Także nasłonecznienie ogólnie rzecz ujmując nie stanowi większego problemu – wszystkie obrazy są perfekcyjnie widoczne. Dzięki użyciu ochrony IP 65 ekrany LED świetnie funkcjonują podczas zawiei, gradu lub ulewy. Aktualnie są traktowane jako główny sposób do przekazywania przeróżnych informacji, np. materiałów reklamowych, kursów walut czy efektów sportowych. Jako nowoczesne narzędzie marketingowe telebimy stały się wprost nieodzowne.

Telebimy – jakie parametry są najważniejsze?

Reklama jest dźwignią handlu – to kwestia prosta. Ażeby podnieść sprzedaż, przykładowo rozbudować grono oddanych Klientów i przyciągnąć kolejnych, musimy koniecznie wybrać metodę reklamy. Marki, które mogą przekazać większą ilość pieniędzy, będą układały spoty reklamowe na sporych ekranach LED lub polecać swoje produkty w TV. Jak rzeczywiście rysuje się nam kwestia z telebimami? Czy wynajem ekranów jest teraz doprawdy taki zyskowny? Jak ma się sytuacja z ekranami LED z perspektywy technicznej? Co zrobić, aby po dłuższym okresie (m in. po kilku latach) wyglądał jak nowy? Nie można skrótowo odpowiedzieć na wszelkie pytania, bo wybrane rzeczy wiedzą wyłącznie osoby znakomicie znające branżę.

Planując kupno lub wynajem ekranów LED, musimy spojrzeć na co najmniej kilka kluczowych rzeczy, które mają spory wpływ na jego działanie po dłuższym okresie. Wcale nie chodzi wyłącznie o cenę oraz klasę, na jakie z początku kierują uwagę nabywcy.

Gatunek diod, z jakich został skonstruowany ekran LED

Powyższy element decyduje o żywotności ekranu, jego przejrzystości oraz… wartości. Telebimy niezwykle tanie są przeważnie skonstruowane z chińskich diod, które mają bardzo niską klarowność oraz mogą przysparzać bardzo dużo kłopotów w czasie konserwacji. Prócz tego wielokrotnie można zaobserwować nierówny koloryt wyświetlacza, które są zwyczajnie różnicą temperatur, która występuje w diodach o różnorakich kolorach. O wiele bardziej opłacalny jest obecnie wynajem ekranów LED, które są produkowane w Tajwanie. Ogólnie rzecz ujmując nie oszukujmy się jednak – najrzetelniejsze ekrany LED są budowane w Stanach oraz Japonii.

Sposób nakładania oddzielnych diod

Istotne jest jeszcze to, czy są instalowane ręcznie czy przemysłowo. W pierwszym przypadku trzeba liczyć się z tym, że poszczególne diody mają szansę ulec awarii i będą przygasać. W efekcie na telebimie będą widoczne czarne punkciki, a renowacja także nie kwalifikuje się do najłatwiejszych. Diody mocowane mechanicznie ogólnie rzecz ujmując nie wyrządzą nam tych kłopotów.

Precyzyjność telebimu

W ogóle nie może być zależna od czynników pogodowych, przykładowo gorącego powietrza bądź światła. Wyrazistość w rozmiarze 5.000-7.000 cd jest wystarczająca, aby móc wyświetlać reklamy w każdych warunkach, nawet w czasie gwałtownych śniegów.

Oprogramowanie do ekranu LED

Powinniśmy bezwzględnie zwrócić uwagę na oprogramowanie, przy pomocy którego będzie można wprowadzać modyfikacje na telebimie, tzn. wyświetlać nowe reklamy, łączyć je w konkretnej sekwencji itd. Doskonale by było, jeżeliby telebimem można było kierować zdalnie (a więc poprzez Internet). Jednym spośród najpopularniejszych programów jest bez wątpienia Screen Show przedsiębiorstwa Revolution-Tech. Można za jego pomocą tworzyć doprawdy rozbudowane połączenia reklam, co zarówno dla firmy podnajmującej ekran, a także dla najemcy, jest niesamowicie ważne.

Czy opłaca się kupić ekran LED?

Całokształt zależy od tego, w jakiej dzielnicy będzie się znajdować, jakiej będzie szerokości oraz jakości. Jeżeli wynajmiemy chiński telebim, to nie ulega wątpliwości powinniśmy liczyć się z tym, iż będzie domagać się sporej liczby modernizacji, zaś co za tym idzie – dużych kosztów. Telebim ma istotną przewagę nad klasycznymi wewnętrznymi nośnikami treści reklamowych, m in. billboardami. Inna jest zwyczajnie widzialność obrazu. Potencjalni klienci wyraźnie kierują uwagę na kreatywne treści reklamowe, które interesują podobnie jak filmy w kinie. Dla wybranych osób suma wynajęcia telebimu będzie stawką zaporową, a na wzniesienie telebimu powinniśmy posiadać dodatkowe pozwolenie (w ogóle nie wolno zamontować omawianego ogromnego obiektu w przypadkowym miejscu). Trzeba mieć na uwadze, że monitory LED absolutnie nie mogą być mocowane pionowo do jezdni, bowiem oszałamiają jasnością kierowców – są więc rozpatrywane troszeczkę jak niebezpieczeństwo. Warto jednakże kupić bądź wynająć wysokiej jakości ekran LED, bowiem Odbiorcy w przedstawionym przypadku dużo lepiej utrwalają treści promocyjne. Zaś firmy częściej płacą za projekcję reklam, gdyż oddziałuje to na sprzedaż.

Jeśli jesteś zaabsorbowany przedstawioną metodą reklamy, kliknij w link mieszczący się tu – Wynajem ekranów

Komentarze są wyłączone.