Bezalkoholowe wesele tylko z dobrym dj-em

zakręcarki maszyny pakujące linie pakujące
Precyzyjne zamykanie produktów tylko z zakręcarkami Zalkin
23 kwietnia, 2017
prawnik toruń kancelaria adwokacka odszkodowania adwokat sprawy sądowe
O odszkodowanie warto walczyć z dobrym adwokatem
27 kwietnia, 2017

Bezalkoholowe wesele tylko z dobrym dj-em

dj na wesele bydgoszcz dj na uroczystości dobry dj

dj na wesele bydgoszcz dj na uroczystości dobry dj

Ceremonia weselna jest wyróżniającą się ucztą rodzinną, która powinna mocno zakorzenić się w pamięci wszystkich uczestników imprezy. Bardzo dobrze by było, jeśliby przywoływała głównie ciepłe wspomnienia. Każda para marzy o pięknym, zrównoważonym oraz fascynującym weselu. A więc takim, na którym osoby zaproszone będą świetnie się bawić z wyczuciem oraz smakiem do do ostatnich chwil.

Czy możliwe jest wesele bez alkoholu?

Aktualnie systematycznie widujemy reklamy w Internecie faworyzujące napoje wysokoprocentowe, produkty tytoniowe oraz pozostałe używki, m. in. kakao. Zazwyczaj nieodpowiedzialne osoby opracowując wesele chcą zadowolić wszystkich, a dobrą metodą jest alkohol. Gdy go spożywamy przestajemy cokolwiek kontrolować oraz zupełnie nie drażnią nas już nieznośne komentarze teściowej, szloch najmłodszych gości oraz fetor niedopałków podnoszący się ponad nimi (pomimo iż sami w ogóle nie palimy). DJ na wesele, wyrafinowane dania, wielorakiego pokroju niespodzianki i wyjątkowa atmosfera – to wszystko praktycznie wystarczy. Trzeźwość na takich ucztach zdarza się niesamowicie rzadko, jednakże od dłuższego czasu sporo par zaczęło promować powyższy zwyczaj. Po pierwsze – z uwagi na najmłodsze dzieci, które absolutnie nie mogą obserwować krewnych pod wpływem mocnych alkoholi, natomiast z innej strony – jest to zwiastun dorosłości oraz odpowiedzialności.

Duża ilość osób, w zasadzie nie tylko będących członkami Kościoła katolickiego, jest zdania: „idealna zabawa w zasadzie nie jest uzależniona od ilości wypitego spirytusu” bądź „wcale nie potrzeba napojów alkoholowych, ażeby dobrze ucztować”. W sytuacji przyjęć weselnych jest to o tyle oryginalne, bo w naszym kraju przytoczone okoliczności od zawsze były suto zakrapiane. Małżeństwa, które zdecydowały się dzisiaj na wesele bez kropli alkoholu nierzadko słyszały nieprzychylne przytyki, odrzucenie możliwości uczestnictwa w zabawie lub określenia „jak to bez alkoholu?”. O ile wynajęcie wyczynowego wodzireja na imprezę nie jest niczym szczególnym, to niedostatek napojów wysokoprocentowych – już tak.

DJ dla wymagających gości

Udane przyjęcie to profesjonalny DJ na wesele z Bydgoszczy oraz muzyka dostosowana do gustów uczestników imprezy. To właśnie on wymyśla harmonogram zabawy oraz opracowuje przeróżne niespodzianki. Na weselu bez napojów alkoholowych jest wręcz niezastąpiony. Profesjonalny DJ to obietnica wspaniałej zabawy nawet przez dwa dni (razem z poprawinami). Jakie są jego nadrzędne zadania? Oprócz tego, że jest odpowiedzialny za muzykę, to poszczególne zdarzenie musi być przez niego dosyć wcześnie deklarowane oraz przeprowadzone. Każdy przybyły gość ma się doskonale bawić, nawet ten ogromnie skromny. Praca wodzireja zaczyna się często od pokazania uczestnikom ich krzeseł, natomiast od tego czasu – wraz z innymi zdarzeniami – wspólnie śpiewa z uczestnikami, uczy ich tańca, prowadzi różnego rodzaju animacje. Wszystko to realizuje w sposób humorystyczny, ale nie żenujący. DJ-wodzirej musi koniecznie być „duszą towarzystwa”, głównie na ucztach bez napojów alkoholowych. Trzeźwi goście sporo wymagają i to przez bardzo długi okres w zestawieniu do tych, którzy już na samym wstępie zabawy są pod wpływem napojów alkoholowych.

DJ na wieczór kawalerski

Bez alkoholu ma okazję funkcjonować mnóstwo konkurencyjnych imprez, przykładowo wieczory kawalerskie, sylwester, rocznice ślubu. Zamiast trwonić sporo pieniędzy na „gorzałkę”, białe wino i szampana, można wykazać się cokolwiek lepszą błyskotliwością. Wieczór panieński potrafi ciągnąć się chociażby parę dni, zaś podczas uroczystości Panna Młoda jest nauczana do pełnienia roli wzorowej małżonki. To samo tyczy się wieczorów kawalerskich, podczas których krótko mówiąc nie muszą skakać półnagie tancerki. Zabawy oraz bankiety bez napojów alkoholowych są doskonałą alternatywą w szczególności dla tych opracowywanych w dawnym charakterze. Często Mężowie oświadczają, że zamierzają bawić się świetnie w czasie ceremonii, zaś nie tylko następnego dnia chwalić się znajomym ile dokładnie udało im się wypić. Alkohol służy w pierwszej kolejności do tego, ażeby „zasłaniać” podstawowe sprawy, przykładowo brak doświadczania przyjemności ze zdarzenia, przywiązania do krewnych (lub generalnie relacji społecznych) czy nieprzyjaznego percypowania obcej kultury. Nierzadko ludzie po prostu nie chcą brać ślubów, bo nie mają środków finansowych na wódkę oraz właściwie nie zauważają prawdziwego celu takiego zdarzenia. Bynajmniej nie chodzi tutaj niewątpliwie tylko o alkohol, ponieważ wydatków związanych z ceremonią w Kościele oraz weselem jest o wiele więcej.

Komunie, narodziny dziecka oraz kolejne familijne wydarzenia bez wódki wina i innych alkoholi nie odróżniają się właściwie niczym od takich normalnych. W określonym miejscu gra legendarny DJ, na twarzy przybyłych gości królują uśmiechy, Młoda Para pięknie pląsa we mgle, rodzice jednej i drugiej strony stoją wzruszeni. Tylko nie ma oszałamiającego alkoholu, przez który zazwyczaj takie miłe chwile odchodzą w zapomnienie i zastępuje je wściekłość, brak empatii, uszczypliwość oraz kłótnie zaproszonych gości.

Jeżeli zamierzasz dowiedzieć się dużo więcej, kliknij tutaj – DJ na wesele bydgoszcz

Komentarze są wyłączone.