Kostka brukowa toruń uslugi brukarskie - beton dekoracyjny
Układanie kostki brukowej Toruń
15 września, 2020
Kupujemy dom od developera -domy na sprzedaż toruń
Jak kupić dom
15 września, 2020
enova 365 wdrożenia oprogramowania dla firm program księgowy do produkcji

enova 365 wdrożenia oprogramowania dla firm program księgowy do produkcji

System enova365 to nowatorski system ERP, dzięki któremu zarządzanie firmą staje się proste i kompleksowe. To interaktywne środowisko, wyczerpujące jedną bazę danych, składające się z modułów dopasowanych do wymagań każdego typu przedsiębiorstwa. Jego producentem jest firma Soneta, która posiada ugruntowaną pozycję na rynku polskim, dzięki przeszło 20 letniej praktyce w branży i innowacyjności stosowanych rozwiązań technologicznych.

Czym jest system ERP?
ERP czyli z angielskiego Enterprise Resource Planning to absolutnie responsywny system, składający się z modułów połączonych ze sobą przez cały czas, spajających i ułatwiających rozporządzanie zasobów firmy. Dopasowany do wielkości działalności, dzięki możliwości selekcji modułów i powiększenia ich ilości z uwagi na miarę potrzeb.

Jak system enova365 wpływa na przedsiębiorstwo?

Środowisko systemu ERP umożliwia kompleksowe zarządzanie przedsiębiorstwem, wspomaga kierowanie biznesem i interpretację danych. Obejmuje wszelkie płaszczyzny działania, związane z zarządzaniem finansami, księgowością, marketingiem, sprzedażą, zakupami, magazynem, produkcją, zapasami, serwisem czy projektami. Ułatwia dostęp pracowników do danych, ale jednocześnie pilnuje ich bezpieczeństwa, działając w zgodzie z polskim prawem, przystosowuje się do aktualizowanych przepisów.

Dla jakich firm przeznaczony jest system enova365?

System enova365 jest odpowiedni zarówno dla małych, średnich jak i dużych firm. Niezależnie od tego, czy firma jest na wczesnym etapie rozwoju, czy posiada stabilną pozycję w branży, enova365 proponuje funkcjonalne trzy podstawowe pakiety modułów – platynowy, złoty lub srebrny, które w razie potrzeby można rozszerzyć o następne moduły. Dzięki temu system enova365 dostosowuje się do przedsiębiorstwa w każdym rozmiarze.

W jaki sposób działa system ERP enova365?

Choć moduły mogą pracować samodzielnie, wspólna baza danych dla wszystkich kupionych modułów, oferowana przez firmę Soneta, umożliwia wdrażanie informacji dostępnych dla wszystkich uprawnionych pracowników w każdym dziale firmy, gdy jest to konieczne. Używanie systemu pozwala na wprowadzanie szablonów metod pracy, przyznawanie obowiązków i wypełnianie zestawień i raportów. Działa: gromadząc, magazynując i badając dane, w taki sposób, by jak najwydajniej udoskonalić wymianę informacji i ułatwić możliwe procesy biznesowe. Ujednolicenie procesów usprawnia pracę, a automatyzacja czynności pomaga usuwać błędy pracowników.

Dlaczego warto zainstalować system enova365?
enova365 jest pierwszym w Polsce elastycznym systemem, oferującym usługę użytkowania systemu ERP, na urządzeniach zarówno stacjonarnych, jak i mobilnych. System jest również dostępny w chmurze oraz online, co pozwala firmie na korzystanie z danych tam, gdzie tego potrzebuje.

Jak wdrożyć system ERP enova365?
Do wdrożenia systemu enova365 nie potrzeba specjalistycznej wiedzy IT. Firma ma możliwość spotkania z licencjonowanym partnerem, który poleci moduły, które będą najbardziej przydatne dla firmy, a wraz z podjęciem decyzji o zastosowaniu systemu, firma wdrażająca instaluje i konfiguruje wskazane moduły i aranżuje szkolenia z zakresu obsługi systemu dla wszystkich pracowników.

Sposoby pozyskania licencji

Zakup licencji

Wybór tego tradycyjnego rozwiązania równa się z tym, że przedsiębiorstwo zostaje dożywotnim posiadaczem licencji. Ponadto w koszt zakupu wlicza się roczną gwarancję. Licencja pozwala na ciągłe aktualizacje oprogramowania do nowych wersji. Taki układ zadowoli tych, którzy wolą zakupy na własność lub pozyskali leasing bądź dotację na wdrożenie systemu.

Abonament

Abonament pozwala na wynajęcie oprogramowania do użytkowania wybranych modułów, w oparciu o miesięczne opłaty. Ten wariant jest przeznaczony zwłaszcza dla średnich i małych przedsiębiorstw z dynamiczną strukturą zatrudnienia.

System w chmurze

Oprogramowania w chmurze to następna oferta usługowa. W cenie miesięcznej opłaty znajduje się wynajem modułów wspólnie z serwerem w chmurze Microsoft Azure, backupami i aktualizacjami. Taki sposób licencjonowania zalecany jest dla przedsiębiorstw, które nie chcą inwestowania w zaplecze IT.

Największe zalety korzystania z systemu enova365

Używając systemu enova365, firma otrzymuje w głównej mierze wysokie bezpieczeństwo przechowywania danych. Funkcjonalność systemu oddziałuje na efektywne zarządzanie czasem pracy, redukcje kosztów działalności i eliminację ryzyka błędu. Z kolei szybki wgląd do analiz biznesowych i wszelkich informacji, umożliwia działanie na najwyższym poziomie. Możliwość rozbudowy pakietu oraz skalowalność systemu oznacza, że system rośnie wraz z przedsiębiorstwem, a wszystko to w ramach wygodnego abonamentu. Enova365 staje się wspaniałym partnerem w biznesie.

autoryzowany partner enova

Komentarze są wyłączone.