Dekoracje weselne kościołów Toruń

Zabiegi stomatologiczne Toruń cennik
Zabiegi stomatologiczne
16 sierpnia, 2019
Liposukcja bez skalpela - bezoperacyjne usuwanie tkanki tłuszczowej laserem
Liposukcja bez skalpela Toruń
29 sierpnia, 2019

Dekoracje weselne kościołów Toruń

Dekoracje weselne - swietlne kwiatowe balonowe - dekorowanie sal kosciolow samochodow

Dekoracje weselne - swietlne kwiatowe balonowe - dekorowanie sal kosciolow samochodow

Planowanie wesela nie ma miejsca, bez planowania dekoracji na ślub, które uświetnią każdą część ceremonii. Bogaty wybór dodatków, jakimi można udoskonalić wystój kościoła, sali czy samochodu, pozwoli na przygotowanie wymarzonej uroczystości. Dekoracje weselne nie muszą być jednak drogie, ani wyszukane, by były doskonałym elementem wystroju , robiły wrażenie oraz były dobrze wspominane przez zaproszonych gości. Najlepiej wybrać takie elementy, które będą odpowiadały parze młodej oraz podkreślą charakter imprezy.

DEKORACJE ŚLUBNE DO KOŚCIOŁA

Podstawowym celem dekoracji weselnych w kościele jest stworzenie niesamowitego nastroju. Dopasowuje się je do wnętrza kościoła, by mogły podkreślić piękno i wyjątkowość ceremonii ślubnej, trzeba pamiętać, że nie może być ich za dużo, by nie naruszały wizerunku świątyni. Dekoracja kościoła bazuje głównie na dekoracji drogi do ołtarza, samego ołtarza i bocznych naw. W tym celu najbardziej sprawdzają się świece, kwiaty i szarfy.

Świeczki, świeczniki, latarenki

Świece potrafią stworzyć unikalny klimat, szczególnie w półmroku panującym w kościele. Dobre rozplanowanie ustawienia, pozwoli na niesamowite oświetlenie wystroju. Trzeba jednak pamiętać, by były one rozmieszczone z głową, aby nie przeszkadzały gościom w komfortowym poruszaniu się i nie stanowiły zagrożenia. Dostępnych jest wiele ciekawych świeczników i latarenek, które nie tylko dodadzą klimatu wystrojowi, ale też ochronią przed ściekaniem wosku.

Wstęgi, szarfy, dywany

Zazwyczaj szarfy i wstęgi wykonuje się z tiulu lub satyny. Zawiesza się je podłużnie względem ławek, by stworzyć korytarz, jakim para młoda przejdzie do ołtarza albo przy samym ołtarzu. Wstęgi mogą być nieozdobione, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by dodatkowo udekorować je kwiatami, kokardami lub innymi ozdobami.

Dodatkowo przejście do ołtarza można wyłożyć dywanem lub chodnikiem, który uświetni wygląd przejścia i doda mu elegancji. Zwykle takie dywany są w kolorze białym lub czerwonym.

Płatki, kwiaty, bukiety

Kwiaty i bukiety mają szerokie zastosowanie. Będą doskonałe w każdym z miejsc, które para młoda chce ozdobić. Trzeba też pamiętać, że lepiej zdecydować się na mniejszą liczbę kwiatów żywych oraz nie używać sztucznych. Kwiaty będą odpowiednie przy ławach i przy ołtarzu. Co raz częściej rozrzuca się płatki kwiatów w przejściu do ołtarza. Warto nie przedobrzać z ilością dodatków. Płatki i dywan jednocześnie mogą już być przesadą.

Kwiatowe pergole

Pergole to kwiatowe łuki wyłożone kompozycjami kwiatowymi, które można umieścić nie tylko w kościele. Taka dekoracja na ślub uświetni też wystrój sali lub będzie ciekawym tłem do zdjęć weselnych. Niestety, jest to dość kosztowna ozdoba.

DEKORACJE ŚLUBNE NA SAMOCHÓD

Przy dekoracji samochodu także można wykazać się kreatywnością. By ta inicjatywa nie kończyła się na wypożyczeniu limuzyny, można ją także udekorować ciekawymi spersonalizowanymi dodatkami.

Puszki, wstążki, kwiaty

Wciąż do najbardziej popularnych ślubnych ozdób na samochód należą puszki, wstążki oraz kwiaty. Puszki przyczepia się do tyłu auta i są one dostępne w wielu kolorach i wzorach i mogą mieć zabawne nadruki. Tak samo wysokim zainteresowaniem wciąż cieszą się też wstęgi na maskę auta, które można ozdobić kwiatami, koralikami, kokardami czy nawet balonami i innymi małymi ozdobami.

Naklejki i tablice rejestracyjne

Zarówno naklejki jak i tablice rejestracyjne są dostępne w gotowych i spersonalizowanych formach. Można je zamówić z ciekawymi grafikami ślubnymi, które wpiszą się w motyw przewodni uroczystości, a także datą ślubu, imionami, czy zabawnymi tekstami.

DEKORACJE SALI WESELNEJ

Dekoracje weselne, które przystroją salę weselną, są szczególnie ważnym elementem, o którym trzeba zdecydować, organizując wesele. Podstawowym priorytetem jest dekoracja stołów, a później otoczenia i części wyznaczonej do tańca. Znaczącą rolę spełniają tu zwykle kompozycje kwiatowe, choć w nowoczesnych projektach, świetnie sprawdza się także gra świateł scenicznych, które stworzą niezwykłą atmosferę. Wszystko zależy od motywu przewodniego, jaki interesuje parę młodą.

Otoczenie

Wystrój otoczenia zazwyczaj bazuje na motywie przewodnim wesela. Inaczej będzie udekorowana ze względu na miejsce uroczystości, inaczej w zależności pory roku i upodobań pary młodej. Wszystkie te elementy muszą wzajemnie łączyć się tak, by stworzyć niepowtarzalny klimat. W tym przypadku istotny jest dobór oświetlenia, kwiatów, dekoracyjnych materiałów i wszelkich podwieszanych dodatków np. girland, balonów, czy rozet.

Stoły

Stół z reguły ma największą liczbę dekoracji weselnych, dlatego przystrojenie go wymaga dbałości o szczegóły. Wśród najważniejszych dekoracji na stole są nie tylko winietki, piękne serwetki, czy zastawa stołowa. Znajdują się tam również drobne podarunki dla gości, obrusy, i bieżniki, aranżacje kwiatowe i świece. Dostępne są także zabawne dodatki, jak na przykład menu, regulaminy wesela czy podziękowania.

Krzesła

W przypadku krzeseł najczęściej wykorzystywaną dekoracją na wesele są pokrowce, które dopasowuje się pod względem kolorów i wzorów. Ponadto istnieje sporo ofert ciekawych zawieszek, wstążek, kokard, drobnych świateł, girland i oczywiście kwiatów, którymi można przystroić siedzenia dla pary młodej i dla gości.

Dodatki

Wśród wielu dodatków, zwykle dostępna jest też księga gości na wyjątkowe życzenia oraz plakaty i ankiety, które będą wzruszającą pamiątką. Z kolei fotobudka uświetni zabawę weselną, dzięki zabawnym rekwizytom do fotografii. Ofert z dekoracjami weselnymi jest dużo i z pewnością każda para znajdzie coś dla siebie.

Dekoracje weselne Toruń

Komentarze są wyłączone.