Certyfikat angielskiego Toruń

Projektowanie ogrodów Toruń - firma ogrodnicza
Projekty ogrodów – Toruń Bydgoszcz
30 sierpnia, 2020
Testament toruń -akty notarialne u notariusza w toruniu
Akty notarialne
30 sierpnia, 2020
Kurs angielskiego - szkoła językowa Toruń

Kurs angielskiego - szkoła językowa Toruń

Cambridge English Qualifications

Certyfikat Cambridge English Qualifications jest brany pod uwagę w kilku tysiącach instytucji, nie tylko w Polsce. Zdobycie go wymaga wielofazofych przygotowań. Dzięki nim z łatwością zaprezentujemy nasze umiejętności na niezliczonych rozmowach kwalifikacyjnych, czy w przypadku składania papierów na studia. Dokładnie podsumowują nasze umiejętności i demonstrują je na papierze. Nie każde miejsce oferuje nam możliwość podejścia do egzaminu. Taką możliwość oferują tylko specjalne kursy angielskiego. Mają one podpisane umowy z Cambridge English Qualifications, dzięki czemu zyskujemy profesjonalny certyfikat. Gdy zdecydujemy się na podejście do egzaminu, warto jest skorzystać z usług szkoły językowej, która wesprze nas w nauce. Samemu nie łatwo jest się odpowiednio przygotować. Niezbędne nam są odpowiednie materiały do nauki i ktoś doświadczony, kto pomoże nam skupić się na najważniejszych tematach. Każdy egzamin to inny zakres umiejętności i jest dostosowany pod różne grupy społeczne, jednocześnie oferując nam większe możliwości. Pomaga to w dostaniu się na zagraniczne studia czy pracę w międzynarodowym zespole. Dzięki podzieleniu egzaminów na różne stopnie zaawansowania prościej jest się do nich dostosować i możemy wybrać te najbardziej odpowiednie dla nas.

Certyfikat YLE

YLE, czyli Young Learners English jest certyfikatem został stworzony z myślą o najmłodszych. Ocenia on poziom wiedzy na poziomach (Pre A1 Starters, A1 Movers and A2 Flyers). Ten certyfikat mogą zdobyć dzieci między 7, a 12 rokiem życia. Określa to ich stopień zaawansowania i motywuje do kolejnych działań związanych z nauką języka. Prościej jest im na dalszych etapach podejść do bardziej zaawansowanych egzaminów, umożliwiających coraz większe korzyści. Prezentuje się to też na wyąszych ocenach w szkołach, czy daje możliwość zwolnień z zaliczeń.

Certyfikat A2 Key (KET)

Key English Test jest pierwszym egzaminem z serii Cambridge English Qualifications, umożliwiającym przystąpienie do niego osobom pełnoletnim. Zdany egzamin reprezentuje posługiwanie się językiem angielskim na podstawowym poziomie. Umożliwia kontynuację nauki na wyższym stopniu zaawansowania i planowanie przyszłości z językiem angielskim.

Certyfikat B2 Preliminary (PET)

Na tym etapie dostajesz możliwość pracy w środowisku wielojęzycznym. Zaliczenie egzaminu oznacza radzenie sobie z językiem w codziennych sytuacjach. Certyfikat jest uznawany na całym świecie.

Certyfikat B2 First (FCE)

First Certificate in English oświadcza, że nie będzie dla ciebie problemem przebywanie w środowisku anglojęzycznym takim, jak praca czy studia. Pozwala też na zwolnienie z lektoratu na studiach, czy możliwość kontynuowania nauki w innym kraju w języku angielskim. Zdobywając odpowiednie wykształcenie pedagogiczne, jest też możliwość nauczania w przedszkolach i klasach 1-3.

Certyfikat C1 Advanced (CAE)

Certificate in Advanced English oznacza poziom zaawansowany. Jest honorowany przez najlepsze marki. Udowadnia, że potrafisz już posługiwać się językiem angielskim zarówno na co dzień, jak i w sytuacjach biznesowych.

Certyfikat C2 Proficiency (CPE)

Certificate of Proficiency in English jest już najwyższym certyfikatem z serii Cambridge English. Stwierdza umiejętności w stopniu bardzo zaawansowanym. Po zdobyciu go powinniśmy zrozumieć praktycznie wszystko, co usłyszymy lub przeczytamy w języku angielskim, nie mamy problemów z językiem oficjalnym i specjalistycznym. Jest już możliwość przystąpienia do studiów podyplomowych w języku angielskim.

Business English Certificates (BEC)

Ten egzamin odzwierciedla umiejętności w specjalistycznych sytuacjach biznesowych. Jest to istotne, jeśli zależy nam na przedstawieniu pracodawcy naszych zdolności. Przygotowanie do tego certyfikatu gromadzi specjalistyczne słownictwo niezbędne w sytuacjach biznesowych.

Jak przebiega egzamin Cambridge English?

Każdy z egzaminów sprawdza nasze zdolności w piśmie, czytaniu, słuchaniu i mowie. Dzięki temu jest możliwość dokładnej oceny poziomu wiedzy. Wyjaśnia to też wysoką wartość certyfikatu. Egzaminy najczęściej są dzielone na dwie części: pisemną i ustną. Pisemna część zawiera zadania związane ze zrozumieniem tekstów pisanych oraz słuchanych. W części ustnej egzaminu mamy zaliczenie w formie kilku minutowej rozmowy w języku angielskim. bierze pod uwagę naszą fleksję oraz wiedzę w różnych tematach, towarzyszących w życiu codziennym. Oczywiście przebieg egzaminu zależy od tego, którego certyfikatu się podejmiemy.

Który egzamin Cambridge English wybrać?

Jeśli nie nie jesteśmy w stanie określić naszych umiejętności, dobrze jest skorzystać ze szkoły językowej. Tam nauczyciele ocenią nasz poziom zaawansowania i pomogą w przygotowaniu do zdobycia certyfikatu. Możemy skorzystać też z sugerowanych grup społecznych, ponieważ stopień trudności egzaminu wzrasta w przybliżeniu do poziomów nauki. Certyfikaty są też powiązane z tym, co zamierzamy dzięki nim zyskać. Jeśli jest nam niezbędny do wymarzonej pracy, prawdopodobnie wybierzemy inny, niż w przypadku składania papierów na anglojęzyczne studia.

Komentarze są wyłączone.